بروزرسانی: 23:43:25 1402/12/14 امور دانش‌آموختگان

 

مسئول واحد : فاطمه محسنی

شماره تماس : 32466117

 

قابل توجه دانش آموخته گرامی دانشگاه علوم و فنون مازندران

از شما دعوت میکنیم با تکمیل فرم دانش آموختگان و عضویت در گروه تلگرامی، بستر لازم را برای برقراری ارتباط موثر و دو جانبه با انجمن دانش آموختگان دانشگاه فراهم نمائید.

انجمن دانش آموختگان دانشگاه در نظر دارد با ساماندهی مناسب، زمینه مشارکت همگانی  هم دانشگاهیان را در چار چوب اهداف عالیه انجمن فراهم نماید.

تا کید می شود که عموم اطلاعات دریافتی بصورت داخلی و محرمانه در انجمن نگهداری و بدون اطلاع اعضاء منتشر و در اختیار غیر داده نخواهد شد.

لطفا پس از تکمیل فرم آن را به آدرس پست الکترونیکی انجمن به آدرس  grad@ustmb.ac.ir ارسال نمائید.

 

مصاحبه با دانش آموختگان موفق 

مصاحبه 1:دانش آموخته عارف سلیمی

به نام یکتا مهندس هستی

عرض سلام و ادب و احترام خدمت مدیریت محترم و شما دانش آموختگان و همینطور دانشجویان علاقمند به تحصیل و سرمایه های واقعی کشور که با امید و انگیزه همواره برای رسیدن به خواسته ها در تلاش هستید و انشالله به زودی به اهداف خود خواهید رسید تا افتخار آفرینی کنید و باعث خوشحالی خود، خانواده و جامعه شوید اینجانب عارف سلیمی متولد ۱۳۷۱ در سال ۱۳۹۵ در رشته مهندسی عمران گرایش سازه از دانشگاه علوم و فنون فارغ التحصیل شده و اکنون عضو سازمان نظام مهندسی استان مازندران و شهرستان تنکابن بوده و دارای صلاحیت پایه سه نظارت و اجرا می باشم. حوزه فعالیت بنده تدریس تخصصی نرم افزار المان محدود ABAQUS و ETABS  و safe بوده و در بخش ABAQUS سه جلد کتاب نوشته و به چاپ رساندم. همچنین بنده حقیر عضو تیم پشتیبان گروه سازه چک بوده که در راستای طراحی ساختمان فعالیت و به برنامه نویسی پلاگین می پردازند. در حال حاضر به صورت آنلاین به تدریس نرم افزار میپردازم و از کشورهای چین ، آلمان،  کانادا، آمریکا، ترکیه، هند، انگلیس و ایتالیا شاگردان زیادی داشته ام. به بسیاری از دانشجویان داخل کشور نیز نرم افزار را آموزش داده ام. هم اکنون از دانشگاه های تهران و امیرکبیر و کشور چین دانشجویانی هستند که نزد بنده به یادگیری نرم افزار می پردازند. همچنین اینجانب برای اولین بار به نگارش کتابی در سطح دنیا با عنوان ABAQUS با رویکرد سازه های دریایی پرداخته ام که در نوع خود بسیار منحصر به فرد است و تاکنون هیچ کس موفق به نگارش این کتاب نشده و منتشر نکرده است. به لطف خدا قرار است این کتاب به زبان انگلیسی در سایت آمازون بفروش برسد. هدف از این کار را حتما به شما عزیزان خواهم گفت. با افتخار تمایل دارم تجربیات اندک خود و نحوه طی کردن این دوران تحصیلی و بهره مندی و بکارگیری از مهارت های علمی به منظور کسب درآمد با شما عزیزان به اشتراک بگذارم. انشالله اگر فرصتی فراهم گردد درخدمتتان خواهم بود.

با تشکر از توجه شما عزیزان

 

مصاحبه 2 : دانش آموخته سهیل حبیبی 

دریافت ویدیو مصاحبه

آقای سهیل حبیبی دانش آموخته رشته مهندسی پزشکی ورودی 1398بوده که در مقطع کارشناسی ارشد رشته مهندسی بافت دانشگاه صنعتی امیرکبیر با رتبه 29 پذیرفته شده اند. این موفقیت را به ایشان و گروه مهندسی مهندسی پزشکی، برق و تمامی کارکنان دانشگاه علوم و فنون مازندران تبریک میگوئیم.

 

مصاحبه 3 : دانش آموخته امیر علی مظلومیان

دریافت ویدیو مصاحبه

آقای امیر علی مظلومیان دانش آموخته رشته مهندسی مکانیک ورودی ۱۳۹۴ بوده که موفق به قبولی در مقطع کارشناسی ارشد رشته مکانیک دردانشگاه تهران شده اند .این موفقیت را به ایشان ، گروه مکانیک و تمام کارکنان دانشگاه علوم و فنون مازندران تبریک میگوئیم.

 

 

رفتن به بالای صفحه