7450 خدمات جدید پایگاه سیویلیکا
خدمات جدید:
دسترسی اعضای سیویلیکا به کتابهای الکترونیکی تخصصی فراهم گردید:
بخش عضویت پایگاههای سیویلیکا و لایبرریا (مرجع کتاب) با هم ترکیب شده و از این پس کلیه کاربران عضو سایت سیویلیکا می توانند با استفاده از حساب کاربری خود، علاوه بر دریافت مقالات کنفرانسهای کشور در سایت سیویلیکا (www.CIVILICA.com) به گنجینه عظیم کتابهای الکترونیک (Ebook) زبان اصلی در پایگاه مرجع کتاب (www.Librarya.com) نیز دسترسی داشته و با استفاده از اعتبارهای خود، اقدام به دریافت کتابهای الکترونیکی مورد نظر خود نمایند.

در سایت لایبرریا، می توانید جستجوی خود را با واژه های فارسی نیز انجام دهید و نتایج مورد نظر را مشاهده نمایید. برای مثال می توانید عبارت "مهندسی پزشکی" را در قسمت جستجو در عنوان کتاب در صفحه جستجو کتابها درج نموده و نتایج مورد نظر را مشاهده نمایید.

در حال حاضر در پایگاه مرجع کتاب، حدود 78000 عنوان کتاب در همه زمینه ها قابل دریافت می باشد و به صورت مرتب به تعداد کتابها افزوده می شود. هزینه خرید تک کتاب برای کاربران غیر عضو، برابر 50،000 ریال تعیین شده که کاربران عضو مجموعه سیویلیکا می توانند با 2.5 اعتبار (50 درصد تخفیف) ایبوکها را دریافت نمایند.تاریخ انتشار: 12:14:33 19/1/1396
Shortcut keys: Prev=Right , Next=Left
رفتن به بالای صفحه