1022 بیستمین سمپوزیوم بین‌المللی هوش مصنوعی
بیستمین سمپوزیوم بین‌المللی هوش مصنوعی

دانشگاه علوم و فنون مازندران با همکاری انجمن کامپیوتر ايران بیستمین سمپوزیوم بين‌المللي هوش مصنوعی و پردازش سیگنال را در اسفندماه سال 1402  برگزار خواهد نمود.

اين همایش با حضور مقامات عالی‌رتبه و تأثیرگذار، سیاست‌گذاران و مسئولين بخش‌هاي مختلف حوزه هوش مصنوعی و پردازش سیگنال ازجمله وزارت نيرو، وزارت نفت و شرکت‌هاي سرمايه‌گذاري بخش خصوصي اجرا می‌گردد.

سخنرانی‌هایی کلیدی توسط برخي چهره‌های علمي و صنعتي مطرح در اين همایش ارائه خواهد شد.

 رياست اين همایش را دکتر ایرج مهدوی عضو هیئت‌علمی دانشگاه علوم و فنون مازندران، دکتر جعفر حبیبی رئیس انجمن کامپیوتر ایران و سمت دبير علمي همایش را دکتر اکرم نخعی عضو هیئت‌علمی گروه مهندسي کامپیوتر و فناوری اطلاعات دانشگاه علوم و فنون و دکتر نظام‌الدین مهدوی امیری عضو هیئت‌علمی دانشگاه صنعتی شریف بر عهده‌دارند.

اساتید دانشگاه‌های صاحب‌نام کشور حضور پررنگی در بخش داوري مقالات علمي خواهند داشت تا نظارت و ارزیابی مقالات ارسالی به بهترین شکل صورت پذیرد.

در اين همایش امکان برگزاري کارگاه‌های آموزشي و نشست‌های مختلف با موضوعات مرتبط با مباحث هوش مصنوعی و پردازش سیگنال نيز براي متقاضيان امکان‌پذیر خواهد بود.

علاوه بر موارد فوق به شرکت‌هاي متقاضي، غرفه نيز تعلق می‌گیرد که اميد است اين فرصت به ارتباطات بين بخش‌هاي علمي و اجرائي در حوزه هوش مصنوعی و پردازش سیگنال کمک نماید.

در این همایش محورهای مختلفی مانند یادگیری ماشین، یادگیری عمیق، پردازش زبان طبیعی،بینایی ماشین، تحلیل و واکاوی داده، سیستم های هوشمند، پردازش و پالایش سیگنال، رباتیک و اتوماسیون، تعامل انسان و ماشین، علوم شناختی محاسباتی و کاربردهای هوش مصنوعی و پردازش سیگنال موردبحث و بررسی قرار خواهد گرفت.تاریخ انتشار: 10:47:43 1402/08/17
Shortcut keys: Prev=Right , Next=Left
رفتن به بالای صفحه